نظرات مشتریان درباره پروژه های انجام شده mswebgroup:: mswebgroup
           
           

در صورتیکه برای شما نیز حائز اهمیت است تا از نقطه نظرات مشتریان ما نسبت به خدمات و سرویس‌های ما اطلاع داشته باشید، نظرات آنها را در این صفحه گرد آورده‌ایم.

آقای مصطفی خدایاری

مدیر پیامک دریا

با درنظر گرفتن ارتباطات سریع و آسان در این عصر و باداشتن مشکلات پیچیده بی ارزش در دنیای تکنولوژی مجازی ایران باید از عملکرد مجموعه MsWebGroup خصوصا مدیریت این مجموعه قدردانی نمود چرا که  جزو  اولینهای کشور می باشند.

شرکت نارون سازه سبز

مدیرعامل

بدینوسیله مراتب سپاسگذاری شرکت نارون سازه را از حسن سلیقه، سرعت خوب در اجرای کار، همکاری و پشتیبانی آن مجموعه محترم حتی پس از اتمام پروژه را اعلام داشته و موفقیت روز افزون را برای mswebgroup آرزومندیم.

امید صفری راد

مدیر لاجستیک و عضو هیات مدیره

بدینوسیله از تلاش و همت آن محموعه تحت مدیریت والای جنابعالی در راستای پیگیری و رفع نیزهای این شرکت و تحقق بخشیدن به اهداف IT این مجموعه مراتب سپاس و قدردانی به عمل می‌آید. امید آنکه با استعانت از درگاه الهی در راه اعتلای اهداف آتی نیز،همچون گذشته، شاهده موفقیت روز افزون آن مجموعه باشیم. – روغن موتور ترن.

 

شهروز رحمان پور

مدیر دپارتمان فنی و فروش:

از تمامی تلاشهای MsWebGroup بابت راه‌اندازی و پشتیبانی بی‌وقفه برای مجموعه فروشگاه ساقی رایانه تشکر و بدین‌ترتیب رضایت خود را از عملکرد این مجموعه اعلام می‌کنیم، چیزی که برای ما بیش از راه‌اندازی سایت و خدمات مربوطه ارزشمند است پشتیبانی همیشگی این دوستان در این گروه است.

رضا جدلی

مدیر پروژه ایران همایش :

همکاری و نحوه برخورد این در این شرکت با من بسیار مناسب بوده است. همواره با حوصله به آموزش و توسعه سایت من پرداخته‌اند و در صورت اعلام برخی اشکالات جزئی و یا درخواست برای توسعه سایت موارد درخواستی در اسرع وقت انجام شده است.

ضمن آرزوی موفقیت امیدوارم که هر روز موفق‌تر از روزهای قبل باشند.

 

 

رضا قلمقاش

مدیر انجمن قلب و عروق و تنفس ایران:

ضمن اعلام رضایت از پروژه انجام شده، معتقدم نحوه پشتیبانی، رسیدگی و برخورد این شرکت قابل تحسین است. به جرات می‌توانم بگویم همکاری انجام شده بین این مجموعه و MsWebGroup بیش از
انجام یک پروژه وب (و راه‌اندازی ریسک آنلاین قلبی) بوده است و این همکاری پس از ۳ سال همچنان ادامه دارد.

 

 

حامد صدر میرحسینی

مدیر عامل شرکت ایران آبشار:

ضمن تشکر
و قدردانی از حسن سلیقه کاردانان آن موسسه امیدوارم که موفق باشید.

شهیاد ثابت:

موسس طریقت سی‌کیموشین:

در طول دو سال و اندی که از زمان تاسیس سایت seikimushin.org می‌گذرد نسبت به عملکرد مجموعه MsWebGroup از نظر مدیریت، پشتیبانی و اطلاع رسانی نهایت رضایت را دارم.

 

 خدمات

وبلاگ

نظرات مشتريان

راهنما و مفاهيم

سيستم مديريت محتوا

نقشه سايت

شمارنده قدرتمند
وضعيت دامين را از اين سايت ببينيد
ويكي نوشيدني‌ها

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق اين سايت متعلق به MsWebGroup‌ است.

استفاده از مطالب و مقالات تنها با ذكر منبع و درج لينك اصلي بلامانع است.