سیستم مدیریت محتوا یا CMS:: mswebgroup
           
           

طراحی و راه‌اندازی یک سایت اینترنتی پایان کار نیست! برای بروز رسانی و مدیریت سایت خود از چه روشی استفاده می‌کنید؟ فراموش نکنید که وب‌سایت شما می‌تواند بزرگترین ابزار معرفی و فروش محصولات و خدمات شما باشد.
سیستمهای مدیریت محتوا (cms) نسل جدیدی از کنترل پنل مدیریت سایت هستند.

سیستم مدیریت محتوا

بخش ‌پنل سایت به عنوان هسته اصلی مدیریت سایت است  که با در اختیار قراردادن آن به مدیر سایت می‌تواند بدون دانستن دستورات html و بدون آشنایی با ابزارهای طراحی و برنامه‌نویسی وب ، سایت خود را مدیریت کند، محتویات صفحات را ویرایش کند، تصویر جدیدی را در گالری تصاویر اضافه نماید، لیست محصولات و یا مقالات را بروز رسانی نماید و …
سیستمهای مدیریت محتوای تهیه شده این شرکت در دونسخه متفاوت (MSCms و SP4U ) به صورت کاملا فارسی و به گونه‌ای طراحی شده که کاربران بدون دانش کامپیوتری و آشنایی با نرم‌افزارهای طراحی وب می‌توانند سایت خود را مدیریت و بروز‌رسانی نمایند.
توجه داشته باشید که سیستمهای مزبور با نرم‌افزارهای طراحی وب تفاوت دارد، این نرم‌افزارها این قابلیت را دارند که توسط شرکتهایی که آنها را تولید کرده‌اند توسعه باید.
این سیستمها هر کدام تا امروز برای دهها مشتری است شرکت مورد استفاده قرار گرفته است ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از سیستمها بر روی آیتمهای پایین کلیک کنید.

سیستم مدیریت محتوای SP4U

PHP & My SQL
Free Domain
Free Hosting
Mor info

 



خدمات

وبلاگ

نظرات مشتريان

راهنما و مفاهيم

سيستم مديريت محتوا

نقشه سايت

شمارنده قدرتمند
وضعيت دامين را از اين سايت ببينيد
ويكي نوشيدني‌ها

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق اين سايت متعلق به MsWebGroup‌ است.

استفاده از مطالب و مقالات تنها با ذكر منبع و درج لينك اصلي بلامانع است.